Repsol - інтегрована глобальна енергетична компанія, яка займається видобуванням, виробництвом, переробкою, продажем та маркетингом нафтопродуктів в більше, ніж 90 країнах. Repsol забезпечує мільйонам людей та компаніям у всьому світі найбільші ефективні, відповідальні енергетичні рішення. Коли ви обираєте мастила Repsol, Ви обираєте значно більше, ніж просто мастила. Крім того, що Ви купуєте продукцію високої якості, Ви отримуєте гарантії Repsol та максимальні інновації. Repsol має власний Технологічний Центр, де наші технологи та дослідники постійно покращують кожний продукт, щоб забезпечити максимальну ефективність і високий рівень технічної та екологічної якості. Всі продукти тестуються в лабораторіях з реальними двигунами.

www.repsol.comВидобуток

Ми відомі нашим потужним пошуком. Серед наших досягнень - 40 відкриттів, вісім з яких є одними з найбільш важливих у світі.

Середній рівень виробництва - 700000 барелів на день, запаси - 2.382 млрд барелів (BOE).

Ефективність та безпечність - пріоритет в нашій діяльності. Компанія Repsol схильна до створення більш ефективної моделі енергетики з низьким рівнем викидів

Новаторство

Ключ до нашої конкурентоспроможності та еволюції полягає в нашій здатності створювати ідеї і втілювати їх в життя у середовищі, яке характеризується радістю безперервного колективного пізнання.

Інновація є ключем до нашого успіху, тому ми інвестували понад 350 млн євро протягом останніх чотирьох років

Випробування

Ми спонсори мото- та автоспорту вже на протязі 40 років!

Наша продукція пройшла випробування на позамежних швидкостях та в найскладніших умовах

А також...

  • Маркетингова підтримка дилерів та продавців
  • Регіональне співробітництво з виробниками OEM: Honda, Renault, Seat, Audi та інші
  • Перша заливка автовиробниками OEM’s, оригінальна олива: Honda, Mazda, Mitsubishi, FAW та інші