"Авто Стандард Груп" (АСГ) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 20 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній АСГ є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.

"Авто Стандард Груп" співпрацює з понад 70 постачальниками і виробниками автотоварів із Європи, Азії, СНД, та України. В портфель входять такі групи товарів як оливи та автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари. Прямі контракти гарантують високу якість продукції, що поставляється, та дозволяють підтримувати при цьому розумний рівень цін. Серед клієнтів АСГ є оптові компанії, торгові мережі, роздрібні торгові точки, СТО, АЗС, АТП, промислові та комерційні підприємства. Зокрема, нашими покупцями є мережі ОККО, Укрнафта, WOG, БРСМ-Нафта, КЛО, Епіцентр, Ашан, Фреш та Екомаркет.

У компанії є два головних офіси у м. Київ та м. Львів, а також мережа регіональних складів по всій території України. АСГ володіє великим автопарком вантажних автомобілів, за допомогою якого для зручності наших партнерів ми здійснюємо доставку товару безпосередньо у кожну торгову точку України, включаючи всеукраїнські мережі супермаркетів та автозаправних станцій. У 2015-му Авто Стандард Груп увійшла до складу учасників одного з найбільших закупівельних союзів NEXUS Automotive International. Це інноваційна, сфокусована на цінностях міжнародна група компаній-дистриб'юторів автозапчастин, які є лідерами на автомобільному ринку.

Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, що ставить перед собою АСГ. "Авто Стандард Груп" належить до числа компаній динамічного розвитку, що вибрали для себе пріоритетом в роботі впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи та транспортування вантажів.

Однією з головних конкурентних переваг АСГ є група спеціалістів, що мають великий досвід роботи в автомобільній галузі. Висока технічна оснащеність і професійний рівень підготовки працівників, забезпечує їх злагоджену спільну роботу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обравши "Авто Стандард Груп", Ви здобудете надійного партнера, сильними сторонами якого є оперативність та повнота виконання замовлень, вчасна доставка та злагоджена робота торгового персоналу.

www.asg.ua

Знайди нас у своєму місті