Repsol Україна
13/11/2017 Repsol Україна

Минулого вікенду, в Валенсії (Іспанія),на трасі Рікардо Тормо,відбулася фінальна гонка сезону, перегонів MotoGP 2017.

На трасі Рікардо Тормо, зазвичай, - вже 16-й рік поспіль - проходить фінальний вікенд сезону MotoGP, а також церемонія нагородження та фінальний святковий захід. В заключній гонці , першим фінішував Дані Педроса, утримавшись на першій позиції, і здобув другу перемогу цього сезону. Жоанн Зарко став другим і поступився переможцю 0,337 секунди,Марк Маркес був третім, але від пари лідерів його відділяли більше п’яти секунд. Марк Маркес здобув шостий титул MotoGP. Він став наймолодшим гонщиком, на рахунку якого чотири титули прем’єр-класу та шість титулів у найпрестижнішому чемпіонаті світу.

Для Honda сезон-2017 завершився якнайкраще - з потрійною короною. Її гонщик Маркес став чемпіоном світу, заводська команда Repsol Honda виграла командний залік, а сам виробник став найкращим у Кубку конструкторів. Фінальну гонку перегонів MotoGP 2017, Гран прі Валенсії відвідали та отримали незабутні враження, керівники компанії Авто Стандард Груп та один з переможців акціїї від REPSOL.

Repsol Україна
24/10/2017 Repsol Україна

Чим займається Центр Розробок Repsol?

200 дослідників з різними спеціалізаціями з усього світу працюють у Технологічному Центрі Repsol з місією на майбутнє: знайти нові способи більш стійкого вироблення енергії та її більш ефективного перетворення. Технологічний Центр Repsol розміщує лабораторії, що спеціалізуються в області досліджень з біології, геології, палива, двигунів, асфальту та ін.

У 2002 Repsol відкрив новий технологічно-дослідницький центр у Мостолесі, Мадрид - найбільший у Іспанії та лідер інновацій в Європі. На понад 42 акрах об'єдналися всі R&D компанії. Впрдовж 2016 року Repsol інвестував 78 млн € в R&D. Було подано 13 звернень на патент.

Repsol Україна
23/08/2017 Repsol Україна

Нафтопереробні заводи компанії Repsol, окрім виробництва палива, мастильних матеріалів, автохімії, сировини для виробництва шинної продукції, займаються ще й виробництвом асфальту для доріг.

В Repsol існує кілька окремих напрямків з розробки асфальтного покриття:

• самовідновлювальні асфальти (проекти the REPARA 2.0 project і TRAINER PROJECT),

• зелені асфальти (проекти GREEN ASPHALTS і RUS PROJECT),

• гранульовані асфальти (проекти the PASOS PROJECT і the IBEROEKA PROJECT).

Самовідновлювальні асфальти. Трафік, дощ, лід, сонце тощо. Є різноманітні фактори, багато з яких загалом приводять до завдання шкоди, зокрема викликають появу різних тріщин на дорожніх поверхнях. У Технологічному центрі іспанської компанії Repsol розробляються наразі нові перспективні технології для створення надміцних, довговічних асфальтових покриттів доріг, здатних до самовідновлення.

Зелені асфальти. Назва "Зелені асфальти" пов'язана з асфальтовими покриттями різних кольорів, який виробляє Repsol, щоб знизити візуальний вплив доріг, тих які проходять різними територіями, зокрема природних заповідників.

Гранульовані асфальти. Бітумні емульсії неоднорідні та термодинамічно нестабільні. Ці характеристики негативно впливають зокрема на зберігання, і зменшують можливість транспортування. Результати досліджень компанії Repsol показали, що гранульований бітум та, особливо, високоміцні бітумні емульсії зберігають придатні властивості після тривалого перевезення протягом трьох місяців.

Repsol Україна
16/08/2017 Repsol Україна

Pegasus-Excalibur.

В Технологічному Центрі Repsol в співпраці з IBM вперше в усьому світі було розроблено шляхи до застосування найновішого в когнітивних технологіях до нафтової промисловості. Було поєднано людський і штучний інтелект для прийняття якомога точних рішень.

Проект «Pegasus» призначений для створення набагато більш ефективної взаємодії між людьми та комп'ютерами. Цей інструмент здатний аналізувати сотні тисяч документів, звітів та даних, а також шукати тенденції та зв'язки між ними, щоб в будь-який момент часу запропонувати найбільш відповідні гіпотези та рішення.

Доступ до нових видобувних резервів стає все більш і більш складним завданням. Щоб звести до мінімуму помилку та прийняти правильні рішення у компанії Repsol вирішили дозволити технології допомогти приймати ці рішення. І в результаті виникає проект «Excalibur». «Excalibur» використовує математичні методи для поглибленого вивчення резервуарів перед експлуатацією. За допомогою 3D-технології створюється модель і, отже, простіше вирішити, чи слід проводити буріння, і якщо так, то як це краще буде зробити.

Багато технологічних проектів, які здійснюються в Технологічному Центрі Repsol для створення нафтових моделей, таких як «Excalibur», покращили безпеку, ефективність та рентабельність операцій видобувної промисловості. І тепер, за допомогою проекту «Pegasus», можна побудувати більш плавні концептуальні та геологічні моделі, а також вивчати гіпотетичні сценарії, щоб гарантувати найкращі рішення під час пошуку вуглеводнів.

Ця технологія розробляється спільно зі змішаною командою від Repsol та IBM. Команда працює в першій світовій пізнавальній лабораторії у світі, що належить IBM у Нью-Йорку, та в Технологічному центрі Repsol у Мостолесі, розташованому за межами Мадриду.

Repsol Україна
12/07/2017 Repsol Україна

Команда The Riders має багато корисних порад, так як пройшла свій шлях проб і помилок. Представники команди вирішили ділитися з вами корисною інформацією, щоб ви не відчували таких же проблем, як вони свого часу.

Мотоексперт Саша Бо (Sasha Bo) не з чуток знає, як вибрати моторну оливу, щоб вона була якісною і не в тягар гаманцю. Отже, ось витяг з його бортжурналу:

"Коли мій байк використовувався в міських умовах, я заливав оливу, яку рекомендував виробник, а саме - 10w40. З початком тренувань на треку, поки мій темп був невисоким, і мотор частіше працював в середньому діапазоні обертів - звичайної оливи мені вистачало позаочі. Але, з підвищенням темпу, вимоги до оливи змінилися; мотор став "під'їдати" оливу від заміни до заміни. У пошуках альтернативи мій вибір припав на Motul 300v, але через не дуже гуманну ціну, і особливості цїєї оливи - пошуки довелося продовжити. Мій байк не завжди використовується на 100%, іноді потрібно їхати зовсім нешвидко, "викочувати" студентів. Тому використовувати в'язку оливу для перегонів постійно, навіть коли це не потрібно, просто не мало сенсу. Потрібно було щось більш універсальне, і я вирішив спробувати Repsol 10w50 з огляду на те, що Repsol - "придворний" виробник моторних олив для заводських команд Honda в різних видах мотоспорту, і напевно добре поєднується з моєю Honda! Практика показала, що вибір був вірний, мотор перестав витрачати оливу, відмінно тримає пробіг по треку в пару тисяч кілометрів між замінами оливи.

Коли ми міняли зчеплення, то вирішили оглянути мотор, і залишилися задоволені чистотою всередині. Олива добре впоралася і з цим!

Резюмуючи вищенаписане, хочу сказати: Repsol 10w50 - це дуже гідний варіант для тих, кому потрібна олива подвійного призначення (місто / спорт), і якщо ви таке шукайте, то варто купити!"

www.facebook.com/Theriders.ua

Repsol Україна
07/07/2017 Repsol Україна

15 та 16 липня відбудеться неймовірна подія на легендарному автодромі "Чайка"- MotoOpenFest.

За дні фестивалю під небом всі бажаючі зможуть відчути шалений смак швидкості та хвилю адреналіну. Виступити очевидцями захоплюючих і приголомшливих перегонів у різних видах і дисциплінах мотоспорту, почути та зобачити виступи всесвітньо відомих гуртів та рок-груп:

LORDI

URIAH HEEP

ROYAL CORVUS

SINOPTIK

PEOPLE INSIDE

EMIL BULLS

МАССА ПРИЧИН

ДАЙ ДАРОГУ

І усе це роздолля, просто неба!

Repsol Україна
05/07/2017 Repsol Україна

Друзі, нагадуємо, що механіки The Riders надають послуги з обслуговування та висококваліфікованого ремонту мотоциклів усіх класів. До переліку входять роботи від шиномонтажу коліс і заміни оливи до повної переборки двигунів, коробок, вилок та інших агрегатів мототехніки. Включаючи електрику, малярку і ремонт пластика.

Пропонується професійний ремонт та сервіс мотоциклів європейських, великої четвірки японських та легендарних американських виробників.

Механіки The Riders можуть все!

Звертайтеся за тел .: +38 (067) 403-25-03 Леонід.  

www.riders.com.ua/service/

Repsol Україна
03/07/2017 Repsol Україна

Марк Маркес, пілот Repsol Honda Team, провів чергові приголомшливі перегони в Заксенрінгу.

Марк у восьмий раз поспіль виграв престижні Гран-Прі Німеччини, стартуючи з поул-позиції. Йонас Фолгер намагався перешкодити іспанцеві здобути чергову перемогу на німецькій землі. Пілот сателітної команди Yamaha переслідував Марка протягом практично всієї гонки. Але Маркес досвідчений боєць і приберіг козир на кінець перегонів: останні три кола пілот Honda зміг додати ще сильніше і відірватися від німця на три секунди. Але саме найголовніше те, що завдяки перемозі Маркес по-справжньому повернувся у нестримну боротьбу за чемпіонство, очоливши особистий залік!

Марк показав себе більш стабільним пілотом у першій половині сезону, і в кінці кінців це окупилося!


Repsol Україна
26/06/2017 Repsol Україна

25 червня 2017 р., на автодромі "Чайка" у Києві, відбувся третій етап UASBK 2017 (престижного Чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів).

Команда #TheRidersRepsolRacingTeam, спонсором якої виступає "Авто Стандард Груп", впритул підібралася до другого командного місця. Але не вистачило, на жаль, зовсім не багато, завадило всього два бали. Результат командного заліку - впевнене 3 місце.

Перша неймовірна перемога - 1 місце Леонід Каллаш в професійному класі SSP.

Перших два місця за нашими аматорами на байках з кубатурою 600 Максим Макуха - 1 місце і Sasha Bo (Саша Бо) - 2 місце.

Напружена боротьба, з перших до останніх дюймів дистанції,  в класі STK600 за третє місце: Максим Макуха - 4 місце, Артем Приходько - 5 місце. Обидва пілоти поліпшили час кола на цілих півтори секунди.

2 місце - Влад Білий (Vlad Belyi) в класі SSP300.

Вперше піднявся на подіум Дмитро Гончаров (Goncharov Dmytro) - 3 місце за результатами ціх перегонів в класі Майстер.

Олександр Анін (Aleksandr Anin) до останнього боровся в класі SBK за 2 місце. Все йшло добре, але на останньому колі завадив круговий.

Щиро вітаємо з досягненнями всіх претендентів, а також з нагородами призерів та переможців.

Черговий етап перегонів відбудеться також в Києві, і знову на автодромі "Чайка". Дата проведення призначена на 15-16 липня 2017 року.

Всіх бажаючих запрошуємо залюбки підтримати нашу команду!

www.facebook.com/Theriders.ua

Repsol Україна
22/06/2017 Repsol Україна

Акція "СТІЙКА REPSOL У ПОДАРУНОК"

З 22 червня 2017р компанія "Авто Стандард Груп" оголошує про початок спеціальної акції "СТІЙКА У ПОДАРУНОК"

За умовами акції, при купівлі від 10-ти позицій асортименту олив REPSOL на загальну суму від 400 $, клієнт отримує розбірну брендовану стійку REPSOL у подарунок.

Термін проведення акції – до закінчення акційних стійок на складі.