Програма MotoGP™ на 2024 рік
26/02/2024 Програма MotoGP™ на 2024 рік

На 2024 рік заплановано 22 етапи, що робить цей рік найбільш насиченим сезоном в історії перегонів. Серія стартує в Катарі та вперше завітає до Казахстану. Гран-прі Арагону повертається у цьому сезоні після перерви у 2023. Незмінним цього року залишається місце проведення фінального раунду, який відбудеться 17 листопада 2024 року у Валенсії: 

10 березня – Гран-прі Катару – Лусаїл

24 березня – Гран-прі Португалії – Альгарві

14 квітня – Гран-прі Америки – Остін

28 квітня – Гран-прі Іспанії – Херес

12 травня – Гран-прі Франції – Ле-Ман

26 травня – Гран-прі Каталонії – Барселона

2 червня – Гран-прі Італії – Муджелло

16 червня – Гран-Прі Казахстану – Сокіл, Алмати

30 червня – ТТ Нідерландів – Асен

7 липня - Гран-прі Німеччини - Заксенрінг, Хемніц

4 серпня – Гран-прі Великобританії – Сільверстоун

18 серпня – Гран-прі Австрії – Ред-Булл-Рінг, Шпільберг

1 вересня – Гран-прі Арагона – МоторЛанд, Альканьїс

8 вересня – Гран-прі Сан-Марино – Мізано

22 вересня - Гран-прі Індії - Будд, Ноїда

29 вересня – Гран-прі Індонезії – Мандалика

6 жовтня – Гран-прі Японії – Мотеги

20 жовтня – Гран-прі Австралії – Філіп-Айленд

27 жовтня - Гран-прі Тайланду - Чанг, Бурірам

3 листопада - Гран-прі Малайзії - Сепанг, Куала-Лумпур

17 листопада - Гран-прі Валенсії - Рікардо Тормо, Валенсія


Компанія Repsol отримала перше судно, яке перевозило відпрацьовану олію для свого нового заводу з виробництва відновлюваного палива в Картахені.
28/01/2024 Компанія Repsol отримала перше судно, яке перевозило відпрацьовану олію для свого нового заводу з виробництва відновлюваного палива в Картахені.

Судно вивантажило перші 7500 тонн відпрацьованої олії в порту Картахени.

Відпрацьована олія перероблятиметься у відновлюване паливо на промисловому комплексі компанії. У найближчі тижні Repsol запустить перший в Іспанії завод із виробництва сучасного біопалива в Картахені.

Він зможе виробляти 250 000 тонн на рік і дозволить уникнути викидів 900 000 тонн CO2.

Repsol прийматиме близько 300 000 тонн відходів на рік у порту Картахени, серед яких дуже важливу роль відіграє використана олія.

Repsol збирає відпрацьовану олію на своїх заправних станціях у Галісії для виробництва відновлюваного палива.
09/01/2024 Repsol збирає відпрацьовану олію на своїх заправних станціях у Галісії для виробництва відновлюваного палива.

Компанія створила пункти збору відпрацьованої кулінарної олії на 176 заправних станціях в автономному регіоні Галісія на північному заході Іспанії, щоб полегшити своїм клієнтам стійке керування цими побутовими відходами.

Repsol співпрацює з регіональним урядом Галісії для просування цієї ініціативи, яка є частиною угоди, підписаної між двома організаціями, щодо сприяння переходу до нової енергетичної моделі в регіоні, що ґрунтується на економіці замкнутого циклу та декарбонізації.

Таким чином, мультиенергетична компанія просуває економіку замкнутого циклу, оскільки ці відходи використовуються як сировина для відновлюваного палива. Repsol постачає 100% відновлюване паливо в Галісії на заправну станцію Койрос і незабаром відкриє другу в місті Віго.

Repsol постачатиме SAF компаніям Atlas Air та Inditex для регулярного використання на вантажних рейсах.
19/12/2023 Repsol постачатиме SAF компаніям Atlas Air та Inditex для регулярного використання на вантажних рейсах.

Рейси з аеропорту Сарагоси (Іспанія), що виконуються авіакомпанією Atlas Air для Inditex, використовують екологічно чисте авіаційне паливо (SAF) виробництва Repsol.

Таким чином, Atlas Air стає першою вантажною авіакомпанією, що регулярно використовує SAF на своїх вантажних рейсах в Іспанії, що знаменує собою нову віху на шляху декарбонізації авіаційного сектора.

За даними IATA, у 2022 році загальний обсяг виробництва SAF у всьому світі становив 240 000 тонн. У 2025 році Іспанії знадобиться приблизно 120 000 тонн для покриття 2% зобов'язань RefuelEU Aviation. Продукція нового заводу зможе покрити весь попит SAF на Піренейському півострові, виконуючи зобов'язання доти, доки європейський мандат не підвищиться до 3%.

Repsol зміцнює свій альянс із Pontegadea за допомогою портфеля відновлюваних джерел енергії потужністю 618 МВт.
28/11/2023 Repsol зміцнює свій альянс із Pontegadea за допомогою портфеля відновлюваних джерел енергії потужністю 618 МВт.

Pontegadea знову стала партнером Repsol, отримавши 49% акцій у портфелі відновлюваних джерел енергії потужністю 618 МВт за 363 мільйони євро. У портфель входять дванадцять вітряних електростанцій (398 МВт) в іспанських регіонах Арагон і Кастилія та Леон, а також дві фотоелектричні сонячні електростанції (220 МВт) у Кастилії-Ла-Манчі та Андалусії.

Сюди також входять проекти з потенціалом гібридизації, які додатково додадуть 279,2 МВт. Ця угода оцінює 100% активів, включаючи проекти з потенціалом гібридизації, у 740 млн. євро. Це третя угода Repsol з Pontegadea, яка вже придбала 49% вітрових електростанцій Delta у 2021 році та фотоелектричного комплексу Kappa у 2022 році.

Угода є частиною стратегії Repsol щодо залучення партнерів для прискорення досягнення цілей та максимізації прибутку від діяльності компанії.

Repsol розпочинає виробництво відновлюваного водню на заводі Petronor
08/11/2023 Repsol розпочинає виробництво відновлюваного водню на заводі Petronor

Компанія Repsol запустила свій перший електролізер у промисловому центрі Петронор (Біскайя, Іспанія). Завдяки інвестиціям в 11 мільйонів євро цей відновлюваний водень знаходить промислове застосування на нафтопереробному заводі, що знижує викиди вуглекислого газу від продукції.

Електролізер також постачає відновлюваний водень до технологічного парку Абанто-Зірбана, де розташовані нові офіси Petronor, де він використовується для харчування автобусів та вантажних автомобілів.

Таким чином, Repsol знаменує важливу віху на шляху до декарбонізації, де відновлюваний водень є одним з наріжних каменів для досягнення нульових викидів до 2050 року. Мультиенергетична компанія планує побудувати електролізери поблизу своїх п'яти основних промислових центрів Іспанії.

Repsol виходить на ринок берегової вітроенергетики США з придбанням ConnectGen у Quantum Capital Group
18/10/2023 Repsol виходить на ринок берегової вітроенергетики США з придбанням ConnectGen у Quantum Capital Group

Сьогодні компанія Repsol погодилася придбати платформу відновлюваної енергетики ConnectGen з трубопроводом потужністю 20 000 МВт та можливостями розробки за 768 мільйонів доларів (близько 715 мільйонів євро) у Quantum Capital Group, постачальника капіталу для глобальної енергетики та галузей енергетичного переходу.

Завдяки цій угоді Repsol додасть наземну платформу для розвитку вітроенергетики у США, яка доповнить можливості Hecate щодо розвитку сонячної енергії та зберігання енергії. Угода посилює розширення Repsol у галузі відновлюваних джерел енергії, зміцнюючи її міжнародний портфель на підтримку її стратегічної мети – 20 000 МВт встановленої потужності до 2030 року.

Команда ConnectGen приєднається до Repsol, внісши цінний досвід у бізнес та промисловість США, а також внісши свій внесок у успішне майбутнє зростання компанії. Ринок відновлюваних джерел енергії США є одним із найбільших та з найбільшим потенціалом зростання у світі. Repsol вже має 245 МВт діючих об'єктів відновлюваної енергетики в країні та 2000 МВт у всьому світі.

ЄІБ схвалив кредит у розмірі 575 мільйонів євро для підтримки проектів Repsol щодо відновлюваних джерел енергії в Іспанії
28/09/2023 ЄІБ схвалив кредит у розмірі 575 мільйонів євро для підтримки проектів Repsol щодо відновлюваних джерел енергії в Іспанії

Подписанное сегодня финансирование составляет 400 миллионов евро и представляет собой первый транш общей утвержденной суммы кредита, который будет направлен на поддержку строительства ветряных и солнечных электростанций общей мощностью 1,1 ГВт.

Эта операция способствует достижению цели REPowerEU по повышению безопасности энергоснабжения за счет снижения зависимости ЕС от импорта ископаемого топлива.

Соглашение также поддерживает цель Repsol по достижению 20 ГВт установленной мощности возобновляемых источников энергии к 2030 году и нулевым чистым выбросам к 2050 году.

Перший сонячний проект Repsol та Ibereólica Renovables Group у Чилі починає виробляти електроенергію
08/09/2023 Перший сонячний проект Repsol та Ibereólica Renovables Group у Чилі починає виробляти електроенергію

Введено в експлуатацію першу чергу сонячної електростанції «Олена» потужністю 76,8 МВт, загальна встановлена потужність якої становитиме до 596 МВт.

Це третій спільний проект Repsol Ibereólica Renovables Чилі після вітряних електростанцій Кабо-Леонес III потужністю 192,5 МВт і Атакама потужністю 165,3 МВт.

У грудні 2022 року компанія підписала угоду про придбання Asterion Energies, що включає портфель відновлюваних активів потужністю 7700 МВт. Мета Repsol за загальною встановленою потужністю відновлюваної генерації складає 6000 МВт до 2025 року та 20 000 МВт до 2030 року.

Repsol розробляє проекти відновлюваної енергетики в Італії загальною потужністю понад 1700 МВт
14/08/2023 Repsol розробляє проекти відновлюваної енергетики в Італії загальною потужністю понад 1700 МВт

Repsol розвиватиме проекти відновлюваної енергетики в Італії загальною потужністю 1768 МВт. Вона має портфоліо в країні, яке після повної готовності додасть 943 МВт вітрових і 825 МВт фотоелектричних сонячних проектів до портфоліо проектів відновлюваної енергетики мультиенергетичної компанії.

Понад 60% проектів в Італії знаходяться на пізній стадії розробки. Маючи на меті стати глобальним гравцем у сфері відновлюваних джерел енергії, Італія є однією з країн, де Repsol зосередив свою міжнародну експансію, оскільки це пропонує великий потенціал для зміцнення позицій компанії на ключових ринках Європи. Repsol вже має офіс у Мілані для управління цим портфелем і можливим збільшенням активів у країні. Придбання кількох проектів разом із проектами, придбаними в результаті нещодавньої покупки компанії Asterion Energies в Італії, складають портфоліо, розташоване в регіонах Апулія, Лаціо, Сардинія, Умбрія, Сицилія, Базиліката, Молізе та Тоскана. Компанія планує найближчим часом розпочати будівництво своїх перших двох фотоелектричних сонячних електростанцій у країні. Вони матимуть потужність 11 МВт і будуть розташовані в регіоні Апулія (південь Італії).